| xoxomadyxoxo a întrebat:

Se aproprie Halloween-ul si la mine la scoala se face petrecere de Halloween si in ce as putea sa ma costumez avand in vedere ca as vrea sa fie un costum mai unic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vezi daca te poate ajuta cat de cat:
http://metropotam.ro/......017789610/
Te pup!

2 răspunsuri:
| FaraNume1249 a răspuns:

Intr-un sac, sigur nu va mai fi nimeni ca tine.

| nyckonicke13 a răspuns:

Sa-ti dau un sfat pe care l-am pus si eu in aplicare:-ia-ti colanti negri,
-o bluza neagra,
-niste cizmulite...
deseneaza pe colanti si pe bluza cu creta niste oase( gasesti imagini cu oase pe net sau in carte de biologie daca esti cls a7 a)
pe fata te poti picta cu orice fel de acuarele ca un scelet, adica toata fata alba, imprejurul ochilor cu negru, nasul un triunghi negru, iar gura un dreptunghi negru...
Iti garantez ca vei avea un costum super si unic