| Moldoveanu15 a întrebat:

Se mai irita cineva dupa ce se penseaza? Cum rezolvati problema? Eu patesc o iritatie foarte nasoala ce tine cateva zile bune.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu nu pățesc, și n-am pățit asta niciodată, chiar dacă mă pensez de la 15 ani, acum am 25, folosește cremă de gălbenele după ce te pensezi sau Nivea men, eu îmi dau cu Nivea men pentru hidratare și am observat că reduce repede roșeața (nu iritația).

| Ionut231312 a răspuns:

Da-ti cu ulei de ricin inainte de a te pensa, eu asa fac si nu ma irit deloc