| pynnk a întrebat:

Se mai poarta costumul de baie cu sutienul o culoare iar slipul alta?big grin as vrea sa imi cumpar unul si mi-ar place sutienul alb si slipul negrulove struck ce ziceti?

8 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Da, se poarta. Oricum e super frumos sa fii altfel decat standard. Si ai putea sa-ti iei chiar un sutien colorat, nu neaparat combinatia alb-negru. happy Pup!

| ninaelenadobrev a răspuns:

Mi se pare o idee buna

| BMadalin1992 a răspuns:

Se poarta oricum. Chiar si fara.
Eu fara preferwinking

| LadyCrazy999 a răspuns:

Cred ca da daca iti place foarte tare, dar daca gasesti sa fie aceeasi culoare va fi mai binehappy

| CosminTheWin a răspuns:

Daca esti frumoasa, merge oricehappy

| Angelinayo87 a răspuns:

Eu zic ca se poarta fix ce iti doresti si fix in ce te simti tu cel mai bine, pentru ca asta se observa usor de restul oamenilor.
eu iti recomand
http://estifrumoasa.ro/costume-de-baie/costum-de-baie-alexa-bluewhite.html sau http://estifrumoasa.ro/costume-de-baie/costum-de-baie-alexa-whiteblue.html

nu m-am uitat pe toate paginile sa vad daca au sutien alb si slip negru
;)