| brigifolk a întrebat:

Se mai poarta sprancenele pensate? funda

Răspuns Câştigător
| dollydee a răspuns:

E normal si necesar sa iti pensezi sprancenele.ideea e sa nu exagerezi. Nu se mai poarta sprancenele foarte subtiri, ci cele cu aspect cat mai natural, asta nu insemna ca nu trebuie sa arate ingrijite.

19 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu se mai poartă. Poți să mergi ca Mircea Albulescu pe stradă.

| tequila777 a răspuns:

Sprancenele pensate foarte mult - nu se poarta.
Se poarta cele pensate, dar cu un look natural, firesc, nu foarte subtiri, chiar asa spunea si Anastasia Soare ("regina" sprancenelor) zilele trecute la o emisiune tv.

_____ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Doamne ce intrebare rolling on the floor. Pensatul nu este o moda, e ceva normal ca fiecare sa o faca atat fetele cat si baietii happy Dar daca nu iti place sa te pensezi atunci nu te pensa laughing.O seara placuta happy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Un baiat care se penseaza NU e normal...ori e metrosexual ori gay.

| DeN1 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Ori nu a scapat nepensat de fosta prietena...

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru DeN1):

straight face Asta se numeste tortura...

| DeN1 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Trist sad

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru DeN1):

Tu nu vei face asta, nu?batting eyelashes

| DeN1 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Nunu big grin

| DeN1 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Verifica`ti msg

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Ba nulaughing Unii au mai multa grija de eiwinking sau au sprancenele chiar naspa si trebuie sa se penseze, cunosc multi baieti heterosexuali care se penseaza laughinghappy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Cauta si citeste ce inseamna metrosexual!

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna
Este bine sa porti sprancenele pensate deoarece nu poti sa umbli pe strada cu tufisuri in loc de sprancene, pot sa le pensezi cum doresti cauta pe google imini cum ar trebui sa arate si iti dau si eu:
Uite aici:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Succes

| liladyna a răspuns:

Daaa! logic ca nu vei iesi din casa cu un copac pe fatalaughing

| AleAnyo a răspuns:

''Se mai poarta''? Da ce-s? Haine? laughing Se poarta daca-ti plac tie!

| Simo0 a răspuns:

Da,se poartă. Sprâncenele pensate arată mai frumos şi mai îngrijit. În ziua de azi şi fetele şi băieţii se pensează şi eu nu văd nimic ciudat în asta. Exista şi cazuri (am şi eu o prietenă) în care dacă ai sprâncenele blonde nu se vede, deci nu trebuie să te pensezi. Dar, rămâne la alegerea ta dacă te pensezi sau nu.

P.S.: Un mic sfat, dacă e pentru prima dată mai bine du-te la un salon să îţi dea o formă şi pe urmă te faci tu acasă.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

100%

| MONYANGEL a răspuns:

Sigur! dar sa nu exgerezi cu suptiatul...pensatul iti va evidentia fata si va da un aspect ingrijit al persoanei respective.

| anadianalove a răspuns:

Da