| Beatriz6 a întrebat:

Se poarta numai pantaloni mulati?

Răspuns Câştigător
| alinoovsky a răspuns:

Buna! Depinde si de silueta fiecaruia. Pe fetele mai plinute nu vin bine pantalonii mulati, pe ele le avantajeaza mai mult cei drepti sau chiar putin evazati. Daca ai o silueta normala poti purta orice tip de pantaloni.Nu trebuie sa porti doar ce e la moda, pentru ca risti ca multe din lucruri sa nu-ti vina bine.Prima data trebuie sa te simti tu bine in haina respectiva si apoi sa-ti vina bine. Sper ca te-am ajutat!

| Beatriz6 explică (pentru alinoovsky):

Eu vb de o persoana silueta big grin

7 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Porti ce vrei tu, nu trebuie sa te influenteze foarte mult moda.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns:

Dacă vrei să fii mamaie, nu.

| Wowhow a răspuns:

Nu, nu chiar.Moda a devenit destul de ciudata si prin reviste apar pantaloni cu cele mai diverse forme, pe care nu i-as purta in viata mea laughing Dar e adevarat ca pantalonii de tip pana, care reproduc forma picioarelor purtatoarelor, sunt foarte atractivi si foarte cautati/purtati, tocmai pentru ca ii poti folosii cu multe tipuri de haine. Sper ca am ajutat. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, acum se poarta foarte mult pantalonii ( nu blugii ) care sus nu vin foarte mult pe corp si jos vin pe **** mulati.
Genul astora : http://www.tinar.ro/pantaloni-salvar-albi-din-in-si-vascoza.html xoxo.

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Nu! Tu trebuie sa te imbraci in ce te simti mai bine. Daca tie iti place cum arata este foarte bine