| deiana a întrebat:

Se poate scapa de pistrui? Sau macar daca exista vreo metoda sa nu mai fie asa evident.

3 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

In adolescenta si eu am incercat sa scap de pistrui si nu mi-a iesit deloc, vara apar din nou.
Mi-am dat seama cu timpul ca nu are rost sa incerc sa schimb asta si sa-mi accept pistruii. Sunt frumosi si dragalasi, iar cel mai important este sa-ti placa de tine asa cum esti si sa te iubesti cu tot ceea ce crezi ca ar fi chiar si defect fizic.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Imi dadeam cand erau mai mica cu seama de lamaie pe fata sau imi mai luasem o crema de la farmacie cei drept e ca nu m-am tinut de tratament laughing) nu cred ca o sa ti dispara niciodata de tot doar ti mai rareste.