| anonim_4396 a întrebat:

Se poate tatua pe pistrui?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elvina a răspuns:

Ce tampenie e asta? Te dai cu crema de galbenele si trec. Cum sa-ti tatuezi fata? Dumnezeule!

| AK47 a răspuns (pentru Elvina):

Nu pe fata, ci pe spate am foarte multi pistrui (dupa un sezon "fierbinte"la mare, mi-au aparut foarte multi).

| Kasia a răspuns:

Nu.la un salon profesionist nu iti vor face tatuaj unde ai pistrui.

| badboy18 a răspuns:

Da, de ce nu

| Crissssssss a răspuns:

Da se poate tatua nu este nici o problema pentru ca acea vopsea speciala de tatuaje are o acoperire foarte buna!

| AK47 a răspuns:

Dar pe alunite foarte mici (de dimensiunea unui punct lasat de varful de creion).