| LeGoLaS25 a întrebat:

Se potriveste aceasta tinuta: pantaloni de trening cu ghete? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Eu am purtat pantaloni de trening nike ( negri ) peste ghete nike manoa negre ( pantaloni erau stransi jos ) si mi s-a parut fain, cei de mai jos sunt incapabili sa gandeasca.

| LeGoLaS25 explică (pentru GazzaRecordsRo):

Pantaloni de trening sunt stransi jos pot sa ii introduc in gheata?

| GazzaRecordsRo a răspuns (pentru LeGoLaS25):

Da bineinteles cum ti se potriveste tie, de ce n-ai putea?

| LeGoLaS25 explică (pentru GazzaRecordsRo):

Vin perfect.laughing. Multumesc de sfat.

9 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Sub nicio forma

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se potrivesc la dus gunoiul, daca e intuneric afara.

| johnnny123 a răspuns:

Poate pe post de costum de Halloween, dacă vrei sa mergi costumat în manelist. Îți mai pui și un lanț de aur și ții în mână o cheie de la boxă cu breloc BMW.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Cu blugi da dar cu trening, niciodată!

| valentinatvd a răspuns:

Categoric nu, trening doar cu adidasi, tenisi eventual bocanci aici depinde de model.

| Alin1986 a răspuns:

Depinde unde mergi. Daca mergi sa-ti vezi hectarul de pamant la tara DA poti.