| Lidiaionela a întrebat:

Se potriveste geaca de blug cu colanți?

Răspuns Câştigător
| MarianaTirzuman a răspuns:

Da, dar depinde si de culoarea colantilor, dar si a gecii de blug. Daca colantii sunt negri, geaca de blugi poate sa fie albastru mai inchis (preferabil mai scurta ca asa esti mai in trend). Funda?

| Lidiaionela explică (pentru MarianaTirzuman):

Colantii sunt negrii iar geaca e un albastru marin, foarte putin mai deschis, si putin sters in unele locuri adica alburiu dar foarte putin si e scurta

| MarianaTirzuman a răspuns (pentru Lidiaionela):

Atunci da, se potrivste :3. Funda?

13 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca au pe ce sta colantii, nu cred ca o sa mai observe lumea geaca.

| PedoBarbie a răspuns:

Depinde de geacă şi de colanţi.

| Laura927 a răspuns:

Da se potriveste.
Trebuie sa ai o geaca de blug mai larga fara maneci, un tricou supra dimensionat, colanți si tenisi, geanta maxi plic.
Cam asta ar fi "colectia"!

| Laura927 a răspuns:

Http://followpics.net/......-leggings/ doar ceva de genu restul mi se par penibile

| Dayuuum a răspuns:

Da. Cu niste colanti negrii merge perfect :3

| oldbluegrumpyman a răspuns:

1970 U.S.A.

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Da, dar depinde si de culoarea colantilor pentru ca nu toti se potrivesc.Doar da ca blugi sunt un albastru inchis sau negru! Pup! Funda? :*

| Sweetish a răspuns:

Depinde ce imprimeu/culoare au colanții big grin. Dacă au o anumită culoare, se potrivește.

| Catacombe a răspuns:

Daca colantii sunt albastrii inchisi ca geaca se potriveste

| Dodolina852 a răspuns:

Cum au mai spus si ceilalti utilizatori conteaza foarte mult culoarea. In general Da se potrivesc! Dar conteaza si cu ce te incalti. Iar bluza sa nu fie nici prea lunga, dar nici prea scurta happy Fundita? :3