| anonim_4396 a întrebat:

Se zice ca nu e bine sa te epilezi pe maini?

6 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Recomand sa te epilezi cu ceara. Cu lama creste mult mai des, aspru si negru. Cu ceara dureaza mult pana creste inapoi, creste mai moale si rar.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Creste parul mai des si mai aspru. Daca te iei o dat trebuie sa te faci regulat dupa aceea..arata foarte inestetic.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, nu e indicat. Se zice că o să-ți crească mai des.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Pai si daca te epilezi pe picioare nu e acelasi lucru?

| kiri11 a răspuns:

Asta depinde si de felul in care iti creste parul pe maini, daca este rar nu este indicat pentru ca va creste des dupa. Daca este putin vizibil, nu are nici un sens sa te epilezi happy nu cred ca deranjeaza pe cineva cateva fire de par.

| Darius2019 a răspuns:

Pai ma unde te epilezi creste parul de 2 ori cat era inaintewinking