| TheBlackSwan a întrebat:

Semintele de floarea soarelui ingrasa?hee hee

7 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Da, doar daca sunt in cantitati mari. Dar pufuletii nu ingrasa laughing

| MonLiv a răspuns (pentru OanaVlad):

Pufuleti fara sare. cei cu sare sunt nocivi. sarea pastreaza apa in organism

| vali1985 a răspuns:

Nu.In cantitati mari poti sa te ingrasi.

| XanderLightBow a răspuns:

In cantitati mari DA, dar daca vrei sa mananci seminte, mai bine mananca seminte de dovleac - sunt mai sanatoase, te ajuta sa scapi de limbrici si altele

| RobyHawaii a răspuns:

Stai linistita NU

| Gheorghesc_Fabian_1987 a răspuns:

Daaaaaa..doar din ele se face uleiul happy

| PoppyDrrr a răspuns:

Buna! Chiar azi am citit despre semintele de floarea soarelui. Cautam disperata ceva care sa ma ajute sa slabesc si mancam seminte. M'am gandit sa caut pe net cate ceva despre semintele de floarea soarelui, si am gasit laughing. Nu ingrasa deloc, dimpotriva, ajuta la eliminarea colesterolului. tongue Plus ca au Seleniu care e foarte important. Deci..nu,nu ingrasa! :*