| Starlight510 a întrebat:

Serul de contur ochi si buze de la Gerovital chiar e bun pentru cearcane asa cum pretind ei pe site, dar Fluidul tonic purificator cum e, functioneaza impotriva acneei?

1 răspuns:
| Deni0401 a răspuns:

De produse nu prea stiu, dar pentru acnee e foarte bun ceaiul de rozmarin il lasi sa se usuce pe fata si te culci asa.In timpul zilei sa folosesti un sapun tot cu extract din ceai de rozmarin sau antibacterian si o crema pentru regenerare ca sa scapi de cicatrici.Eu am folosit CICAPLAST de la Roche-Posay, sper ca macar asta sa te ajute. happy