| StefanNumeDeCod a întrebat:

Sfaturi pentru o poza? Am un bilet la un concert in care voi putea face o poza cu cantaretii dupa imi puteti da niste idei de o poza reusita din prima? Chiar va insemna mult pentru mine acea poza, spre exemplu sa port gluga pe cap sau nu stiu...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In niciun caz sa nu porti gluga, e dubios. Zambeste si exerseaza-ti pozitia corpului in oglinda.

| dag1468gsf a răspuns:

Pune-te in genunchi si stai cu gura langa penisurile lor si poza o sa iasa exceptionala

| StefanNumeDeCod explică (pentru dag1468gsf):

Asta te a invatat mama ta cand a plecat de la mine?