| Muflă a întrebat:

Si-a mai facut cineva coontails? Acele suvite cu dungi pe orizontala... si daca ai ti le-ai facut singur/a sau la coafor? Cum au iesit? Merge cu scotch si un kit pentru decolorat parul? Vreau doar o suvita mai groasa

7 răspunsuri:
| Muflă explică:

... ai incercat? :| ma refer la metoda asta http://www.wikihow.com/Make-Coontails-in-Your-Hair

| Muflă explică:

Ideea geniala mi-a venit de pe net, si a merswinking nu mai vorbi daca nu stii

| RS4 a răspuns:

Mda, merge cu scotch laughing

| alejinxique a răspuns:

Cu scotch rolling on the floor oare de unde ti-a venit ideea geniala? rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai citisem eu pe undeva ca in loc de scoci [genial] se pune balsam de par. acum, sincera sa fiu, nu stiu daca merge pentru ca nu am incercat

| Muflă explică (pentru tthheodora):

Asta-i o metodă destul de shitty imo, îmi vopsisem o şuviţă în turquoise şi mov anul trecut prin septembrie şi a curs în ultimul hal. Trebuia s-o fac pe toată turquoise, s-o las să se usuce, să pun afurisitul de scotch şi abia dup-aia să bag movul. Darrrrrrrrrrrr eu tot nu înţeleg de ce răspunde lumea la întrebări care s-au pus acum mai mult de-un an. Voi nu vă uitaţi fraţilor la dată? __.