| tngboy a întrebat:

Si alta chestie...de ce le place fetelor sa poarte pantaloni albi prin care li se vad cu usuritna chilotii?

7 răspunsuri:
| supermari10 a răspuns:

Pai sunt baiat si stiu ce vad... Fetele vor sa impresioneze baietii si sa fim seriosii unde se uita un baiat cand vede o fata....Mda asa ziceam si eu deci de aceea fetele isi iau pantaloni albi/fuste. Funda?

| CM_CM_1988 a răspuns:

Lol!
Daca bărbații nu ar mai fi atrași de astfel de ușuratice, nici ele nu ar mai purta.

| MarianWLF a răspuns:

Pentru ca majoritatea sunt cu**e.
Astept sa ma injurati daca nu am dreptate fetelor, pupici :*

| Deeaaadeyutza a răspuns:

Mda. asta ma intreb si eu de ceva timplaughing bine nu doar ca li se vad chilotii mai dau si din fund ca sa fie in centrul atentiei astea se numesc c...e pe scurt.Vor doar sa demonstreze ca sunt mai proaste decat restul lumiilaughing

| MonnicaM a răspuns:

Pentru ca au impresia ca sunt sexi, vazand ca baietii sunt atrasi de acest lucru...

| ElenaSA a răspuns:

Pantalonii albi sunt mai usori si mai comod de purtat vara. Poate ca unele nici nu-si dau seama cat de urat se vede mai ales ca ce e pe sub poate fi bogat colorat.

| mona a răspuns:

Probabil prin asta cred ele ca atrag atentia baietilor