| anonim_4396 a întrebat:

Si eu am pielea alba...nu stiu ce sa fac sa ma bronzez mai rapid.
Daca aveti idei, ajutati-ma! va rog!

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Eu am o prietena tot asa ca tine care s-a dus 3 min la solar sa obtina o culoare ceva mai inchisa si apoi la plaja, dar nah nu iti recomand solarul. Foloseste creme autobronzante.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai daca vrei sa fi bronzat ce trebuie e doar sa stai la soare, sa folosesti creme pentru bronz, sau sa alternezi cu solarul.Sa mergi la solar si dupa plaja.

| brosu a răspuns:

Daca pielea ta nu are destul pigment (melanina), nu vei reusi sa te bronzezi repede si nici nu este bine sa te expui prea mult la soare. E bine sa consulti un specialist.

| andreea_2538 a răspuns:

Crema auto bronzanta d la avonhappy