| 1Q a întrebat:

Site-ul de parfumuri notino este bun, adica vand parfumuri originale? Ati avut probleme cand ati cumparat de la ei?

Răspuns Câştigător
| Mirelanca538291 a răspuns:

Iti spun sincer ca nu am avut probleme si ca recomand! Notiro, din cate stiu eu, este vechiul Aoro

2 răspunsuri:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună ziua.Recomand site-ul Notino.ro deoarece au diferite oferte și discounturi, iar livrările sunt rapide. Ceea ce m-a făcut să cred în site-ul respectiv că distribuitor de parfumuri este colaborarea cu un alt site de parfumuri Aoro.Ro.Notino vând parfumuri originale și sunt firmă serioasă.
O zi bună și sper să te fi ajutat răspunsul meu!

| 1Q explică (pentru CiobotaruValentin):

Notino este fostul aoro. ro