| BaLoNaSh12 a întrebat:

Skateri [negri cu putin roz], blugi skinny [gri/negri/albastri], tricou dragut [alb cu cateva desene], vesta albastra [de la uniforma waiting] si un hanorac [gri-negru]...merge tinuta asta?

9 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Nu e prea incarcata.
Banala!

| asdfghjklmnb a răspuns:

Fara hanoac...si daca ai voie cu vesta desfacuta pentru ca trebuie sa lasi sa se vada desenul tricoului.

| Emmeii a răspuns:

Bună. Vesta nu prea e de pe aici happy

Pa pa

| Anonnnnn a răspuns:

Dathinking dar fara hanoracthinking

| BaLoNaSh12 explică:

Da... faza e ca vesta nu am cum sa nu o pun ca e uniforma si daca nu o am nu cred ca ma lasa sa intru in scl.straight facedar desfacauta o port mereuwinking

| Dolly_2615 a răspuns:

Depinde de stilul tau...eu la orice tinuta port ceva mai diferit. ceva ce sa ma scoata in evidenta. (o bandana pusa mai ciudat. ace de siguranta. bretelelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti iei blugi negrii sau albastrii si tricoul cu vesta de la uniforma.si poate renunti la hanorac :d.

| Mirunaa_7131 a răspuns:

As zice sa renunti la vesta x_x. Nu cred ca se potriveste cu restul tinutei big grin. In rest pare o idee buna :*