| alynutsa a întrebat:

Soarele usuca cosurile?(asa am auzit)

Exista riscul ca toamna sa apara mai multe cosuri, pe fata?

Rasp, pls!

multumesc!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Raspunsul este "da" la ambele intrebari. Insa nu trebuie exagerat cu soarele. Iar la toamna le rezolvi cu Zineryt. Succes!winking

| aangelia a răspuns:

Da. le usuca, intr-adevar happy

| sfdshsnsa a răspuns:

Nuhappy
Indiferent ca vrei sau nu o sa-ti apara cosuri in diferite perioada din cauza pubertatii
Eu iti recomand ACNEOGEL il gasesti la plafar e 7 lei si foarte eficient. Te scapa si de cosuri si previne aparitia lor. cel putin la mine merge de minune si am 16 ani.
Fundita?

| claudica a răspuns:

Uneori soarele agraveaza acneea asa ca nu e general valabil

| perro12 a răspuns:

Da soarele usuca cosurile, dar nu stiu nimic despre faptul ca toamna apar mai multe cosuri

HF

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca soarele usuca cosurile! Sincer! si zineryt nu e bun pentru.toat tipurile de ten. Te dai aiz si peste o saptamana iti apar mai multe.Eu zic sa te speli foarte des cu sapun cu glicerina(niciodata cu sapun cu sulf, caci le inchide si dupa apar iar)deci sapun cu glicerina si de 2 ori pe zi...scapi de ele in maxim o saptamana...si o sa vezi din prima spalare cum se curata fata de cosurile negre, deci bafta!

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Da soarele usuca cosurile si daca faci plaja trec cu timpu.Doar vara! Toamna pielea o sa iti fie mai aspra din cauza vantului In acest anotimp nu prea iti apr cosuri ft multe dar depinde de
tenul tau! Bafta!