| anamaria82726 a întrebat:

Spuneti-mi si mie care sunt cei mai faini adidasi nike/adidas. Nu stiu ce sa-mi mai iau, sa fie asa mai pentru sport

4 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

"adidasi nike/adidas"
Do you mean "pantofi sport"? laughing

| Maxim94 a răspuns:

Poti sa te uiti la nike air force 1 sau nike Hurricane.2 modele care imi plac

| anamaria82726 explică (pentru Yurisa):

Sure

| Diana99624 a răspuns:

Sunt multe modele faine. Pana acum ceva timp era nebunie cu nike huarache. La moda mai sunt si nike air force sau cele mai comode air max-urile. De exemplu air max 97 e la mare cautare. De la adidas poti sa iti iei niste NMD-uri. Acum depinde de ce o sa iti placa mai mult. Parerea mea e ca nike e mult mai bun si mai smecher. Dar, din nou, depinde de tine