| Alexandra_Gabriela_1998_ij8v a întrebat:

Spuneti mi si mie cateva denumiri de parfum de dama care miros dulcee rauuuu ❤❤

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele cu aroma de trandafiri, miros foarte dulce.

| anamariarot a răspuns:

Mirosul de trandafiri e floral, nu dulce, @tanti KatyEscu.
Un parfum super dulce e Candy de la Prada.

| Lostlyric a răspuns:

Playboy, Chopard Wish, Christian Dior Hypnotic Poison, Guerlain La Petite Robe Noir, Emporio Armani Diamonds, Cacharel Amor Amor, D&G The One, Thierry Mugler Alien, Givenchy Live Irresistible, Paco Rabanne Olympea, YSL Mon Paris, Yves Saint Laurent Black Opium, Lolita Lempicka Sweet, Escada Magnetism, Lancome La Vie Est Belle, Gucci Guilty, Juicy Couture Viva La Juicy, Lolita Lempicka Woman, Lancome Hypnose, Carolina Herrera 212 VIP Rose.