| inna a întrebat:

Spuneti-mi si mie o tinuta pentru un majorat care are loc la restaurant. As vrea o tinuta care sa nu includa fustahee hee

Răspuns Câştigător
| DamnHotGirl a răspuns:

O pereche de blugi pana...preferabil mai deschisi la culoare... un top negru mai "sclipicios" ca un fel de corset.si o pereche de pantofi negri cu o oarecare platformatongue

8 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Eu sunt de parere ca in momentul in care mergi la un majorat la restaurant, trebuie sa ai oarecum o tinuta eleganta. Iar ca sa asortezi la blugi, un top, nu sunt de acord sub nicio forma. As purta, daca zici ca nu vrei fusta sau rochie, o pereche de blugi conici, inchisi la culoare, cu talia putin inalta, si o camasa alba, bagata bine in pantaloni. Tinuta fiind destul de simpluta, merge sa iti pui accesorii si mai butucanoase, iar pantofii cat mai inalti si frumosi!

| Bishop a răspuns:

Pantaloni albi pana cu un maiou in volane(ar da bine pe galben, cam asa cum sunt emoticoanele), si cu pantofi negrii cu toc sau botine (din lac-pe negru) si bine inteles o jacheta neagra tongue

| AnaisC a răspuns:

Ma gandeam la rochie scurta cu corset, de preferinta Mov Sau Roz, cum ziceam cu corset, si jos mai evazata.

| ady2607 a răspuns:

O rochie pana la genunchi, foarte putin evazata. spatele gol.rochia rosie. un colier la baza gatului, cu o piatra mare. cercei mari la ureche.parul prins cu o agrafa sub forma de "clemene". :d

| StaRmAgiC a răspuns:

Pey o camasa alba mai lunga, la mijloc o curea neagra elastica, pantalonii mulatzii negrii cu niste pantofii albitongue

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Hi happy. o pereche de colanti negri, o bluzita din aia mai lunga cu o centura pe tale, de preferat o culoare mai deschisa si botine love struck. distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact, asta voiam sa spun si eu, fara fusta e cel mai potrivit devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochie neagra simpla ...toata dintr-o bucata de sus pana jos si, pantofi negrihee heesau albihappy