| madalinaeueu a întrebat:

Spuneti-mi un tus bun si la un pret acceptabil.inafara de farmasisi avon.

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Eu folosesc de f mult timp tus lichid de la kalos. are ambalaj alb. tine f mult, se foloseste usor si e 5 lei happy

12 răspunsuri:
| AnnaGabriela a răspuns:

Pret acceptabil ce inseamna? Pana in ce suma?

Cel de la too faced e foarte bun.

| LadyMelian a răspuns:

Eu folosesc tusul de ochi rezistent la apa de la ELF. E bun si costa pana-n 10 lei

| madalinaeueu explică (pentru AnnaGabriela):

Adica nu mai mult de 30 de lei.pentru ca nu il folosesc chiar zi de zi si la un moment dat se usuca sau trebuie aruncat pentru ca expira.

| madalinaeueu explică (pentru LadyMelian):

De unde il pot lua?

| LadyMelian a răspuns (pentru madalinaeueu):

De aici
http://www.eyeslipsface.com.ro/......creion.php
Recomand produsele ELF, chiar daca sunt ieftine sunt de calitate buna.

sau la 15 lei.
http://www.eyeslipsface.com.ro/......triplu.php

| AnnaGabriela a răspuns (pentru DiannaDi):

Wt? La mine e 7...
Nuil folosesc dar era in raft si stiu ca produsele kallos sunt ieftine...

| AnnaGabriela a răspuns (pentru madalinaeueu):

Intreaba la magazinele de cosmetice

| madalinaeueu explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri:*

| Frida1 a răspuns:

Mi-am luat un tus de la Douglas cu 12.8 lei se numeste Essence Liquid Eyeliner este asa: http://2.bp.blogspot.com/......CI0003.JPG si este super. E foarte persistent, daca ai ochi sensibil nu ii irita, nu curge si are o durata de pana la 6h si are 4 ml. Are acelasi efect cu unul de la Burjois de exemplu pe care am dat 48 lei. Am mai incercat si Lóreal Paris Super Liner Luminizer crezand ca daca investesc mai mult macar ma aleg cu ceva de calitate insa am fost foarte dezamagita de el. Si eu eram in cautarea unui tus cu o calitate si un pret decent si sunt foarte multumita de aces tus de la Essence...

| crazypretty a răspuns:

Mi-am luat un tus carioca de la yves rocher dar cosra 35 de lei este super si se foloseste f usor de asemene o prietena foloseste un tus sub forma de gel de la oriflame costa aproximativ 15 lei este ca cel pe care il utilizeaza make-up artisti

| madalinaeueu explică (pentru crazypretty):

Multumesc mult pentru ca mi-ai zis:*

| madalinaeueu explică (pentru Frida1):

Mersi :*