| PinkCupcake a întrebat:

Stie careva unde as putea sa-mi dau niste gauri in urechi (standard in lob, nimic prea fancy) prin Bucuresti, de preferat in zona Dristor-Titan? Si cam cat ar trebui sa stau cu cerceii medicinali pana se vindeca pielea. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| AlexPatriciu a răspuns:

Calea dudesti la Hasha Tatoo, sau mall vitan.
Nu costa mult plus ca arata foarte bine cerceii medicinali pe care ti dau cei de acolo, pe langa asta ai siguranta ca totul este steril si iti da gaura cum trebuie sa se vada bine, trebuie sa stai cam 2-3 saptamani cu ei in urechi. depinde de corpul tau. la inceput o sa respinga obiectul vei face putin puroi dar nu doare mai deloc apoi incepe procesul de vindecare, la mine dupa 2 sapt aproape 3 nu mai simteam nimic si era totul bine, am schimbat cercelul medicinal dupa 2 luni pentru ca imi placea cum se vedea mic si finut.