| aDEeLAa a întrebat:

Stie cineva care sunt riscurile unui tratament facial(mai exact,, extragerea acneei")? poate cineva sa-mi ofere cateva informatii?

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Eu am fost la un tratament de asta acum vreo 2 luni sau 3 thinking
Riscuri... n-am auzit de niciun risc happy
La mine a fost astfel:
M-a pus la niste aburi cateva minute, pentru a mi se deschide porii, apoi m-a pus sa ma intind pe un patut ca sa-mi faca extragerea, si m-a dat cu cateva creme + lasere.
Deci e totu` normal.winking

2 răspunsuri:
| aDEeLAa explică:

Msc si eu am fost si a fost ok..aram mult mai bine ca inaintelaughing dar ma speriase anumite persoane...cu igiena etc

| ionicamarmy a răspuns:

Pare cam periculos, poti sa incerci intraceuticals http://delmarmedspa.ro/estetica-faciala/ am gasit o clinica care se ocupa de asta