| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat costa un costum de baie intreg la Therme Bucuresti? Sunt din Iasi si nu stiu daca sa imi iau de aici sau din Bucuresti. Multumesc anticipat! Si unde as mai putea gasi costume de baie la preturi accesibile in Bucuresti?

7 răspunsuri:
| AnotherGirl a răspuns:

Nu știu cum e treaba la Therme București, dar știu cum e pe litoral. Găsești totul dublu sau triplu la preț. De ce să dai mai mult decât face? Și dacă nu-ți găsești ceva ce îți place?

Așa ai timp să cauți ceva pe gustul tău la un preț decent. Penti au costume de baie foarte mișto. Găsești magazinul atât în Palas, cât și în Iulius mall. Mai poți încerca la House în Palas sau New Yorker. Astea sunt puțin mai ieftine decât cele de la Penti, însă nu au la fel de multe modele mișto.

| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-ti din orasul tau, ca la terme este pret de 10 ori mai mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am vazut sa se vanda asa ceva... poate nu m-am uitat bine.
La Decathlon gasesti la preturi decente

| minime3 a răspuns (pentru suntserios):

Cica este un shop aferent lucrurilor de genul, am vazut pe site-ul lor ca scrie.ok, ma voi uita la decathlon, multumesc mult de sfat.

| mihai69 a răspuns:

Orice cumperi la Therme e cu cel puțin 200% mai scump decât oriunde altundeva.
Sunt la Decathlon, pe alese.

| mihai69 a răspuns (pentru mihai69):

PS - ai un Decathlon relativ aproape, la Băneasa.
https://www.decathlon.ro/......0120001200

| Willis a răspuns:

Mai ieftin decât la Pepco nu este.
Face același lucru, acoperă zonele dorite