| Dlk_Älêxäñdrä_1999 a întrebat:

Stie cineva cum iti poti face parul cret sau ondulat? Dar fara placa sau ondulator.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pe moate(hartie mai tare) asa se facea inainte.
incearca.
O zi bunahappy

| SecretName1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A
Eu am incercat si au iesit foarte frumoase buclele.Cred ca este cea mai buna metoda.
Sper ca te-am ajutat.

| Elenika a răspuns:

Dupa ce faci baie, iti usuci un pic parul (nu de tot. sa mai fie un picut umed) iar apoi il dai cu niste fixativ. (sau spuma, depinde ce ai) apoi il prinzi intr-un coc (sau mai multe). Il lasi asa pentru cateva ore apoi ii dai drumul. Mie imi iese foarte fain asa. Sper sa reusesti! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bentita: http://www.acasatv.ro/......umbac.html

| Anonima3562 a răspuns:

Pai poti sa ti-l impletesti dupa ce te speli pe cap, si il tii asa o noapte. Mai poti sa ti-l faci la coafor permanent cret, uite asa iesie la coafor si dai in jur de 100 lei, depinde la ce coafor ti-l faci http://www.google.ro/......tp?/search