| nikolettta a întrebat:

Stie cineva cum pot repara pulverizatorul de la o apa termala sau macar cum pot sa scot produsul? Aseara functiona normal si acum nu mai stropeste deloc. Mentionez ca recipientul este sigilat cu metal si nu stiu cum as putea scoate produsul.

1 răspuns:
| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

De reparat chiar nu stiu dar am o idee cum sa scoti produsul, daca pulverizatorul este din plastic poti face o gaura in el atat cat sa scoateti produsul. Incarca eventual sa agiti in timp ce pulverizato poate este infundat, sau verificati gaura pulverizatorului sa nu fie infundata, daca este cumparat recent verificati termenul de valabilitate poate este expirata apa termala.
daca recipientul se afla sub presiune aveti grija la gaurire nu prea este indicat.