| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numesc, ce firma ii produce, sau orice altceva legat despre pantofii sport cu talpa foarte groasa in spate? Un fel de ...adidasi pentru oameni scuzi, fiindca au un "toc" de vreo 7 cm ascunsi in talpa. Multumesc!

1 răspuns:
| FabuloasaRO a răspuns:

Ii gasesti in magazinele MBT. Sunt anti-shoes, asa se numesc propriu-zis. Producatorii spun ca ar avea efect relaxant asupra coloanei vertebrale si ca te-ar ajuta la slabire, insa nu pot sa bag mana in foc pentru ei, intrucat nu i-am testat personal. Ce-i drept, cu siguranta te inalta cativa centimetri. Poti citi mai multe despre pantofi si moda pe blogul Fabuloasa.ro! http://www.fabuloasa.ro/tendinte-moda/