| Anonimus1358 a întrebat:

Stie cineva daca produsele de la Peek & Cloppenburg sunt originale?

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Intrai pe site-ul lor și aflai.

Gama de produse Peek & Cloppenburg include articole fashion pentru întreaga familie, pentru orice ocazie - de la timpul liber, la business sau cocktail. Aici fiecare client poate găsi noi piese favorite care să îi pună în valoare look-ul individual. Compania gestionează mărci de top internaționale din toate segmentele fashion și categoriile de preț, precum și mărci și label-uri proprii. Cu sortimentul selectat cu atenţie deosebită, Peek & Cloppenburg defineşte tendințele și îi inspiră pe clienți să îşi valorifice perfect imaginea.