| Anonima0905 a întrebat:

Stie cineva magazine fizice de unde pot cumpara oja gel sau ustensile profi pentru manichiura?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Îți recomand să nu achizitionezi produse profesionale dacă nu ai un curs. Nu vei știi ce produse să alegi, nu vei ști să le folosești corect și riști să îți distrugi unghiile.

| Anonima0905 explică (pentru IsabelaIssa):

Nu am zis niciodata ca sunt penteu mine

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Anonima0905):

Dar nici nu ai zis că nu sunt. Chiar dacă nu sunt pentru tine, trebuie să te asiguri că și persoana ce le primește are un curs, pentru a le folosi în siguranță.

| alina2k18 a răspuns:

Da, Melkior, Cupio, Lila Rosa.
Astea 3 le-am vazut eu in Mall Veranda -Bucuresti.

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Cupio este cel mai ok din punctul meu de vedere. Are produse de o foarte bună calitate.