| Diana16 a întrebat:

Stie cineva un balsam/masca de par etc. pentru indreptarea parului, fara a mai fi nevoita sa-mi intind parul cu placa? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing nici un sampon sau balsam nu iti face parul drept pentru ca ala il clatesti cand te speli. si cand usuci parul oriqm se increteste tongue

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Sunt de acord cu @choco, nu exista nici un sampon, masca, balsam care sa iti faca parul drept, tot ce auzi sau vezi pe la tv sau in alt tip de reclame sunt doar strategii de marketing.
Parul drept il ai de la natura sau daca nu e sa fie, il faci cu placa. Eventual poti sa folosesti o crema sau o masca de par pentru a proteja parul sau poti sa fii fericita de cum e parul tau natural si sa gasesti modalitati de a ti-l aseza intr-un mod care sa iti placa si gata.

| mgtow a răspuns:

Head and showlders pentru femei til lasa drept ca gheata