| Petrescu_Eden_2001 a întrebat:

Stie cineva un magazin de unde mi-as putea cumpara un choker din Suceava/Radauti?

Răspuns Câştigător
| Ana268086547 a răspuns:

In perioada asta găsești pe la h&m si stradivarius, nu știu exact daca ai pe la tine in oras, dar daca nu te duci pana in piata si cauti materialul necesar si iti faci unul după un tutorial de pe net ca nu e chiar asa greuwinking

2 răspunsuri:
| Andruta04 a răspuns:

H&M,Stradivarius sau magazine de BEAUTY! Iti poti face chiar tu din guta elastica(de la magazine cu diverse sau mercerie) si apoi te uiti la un tutorial!

| AnaCrave a răspuns:

Nu sunt de acolo, dar probabil nu este. Mergi la o mercerie mare si cere guta elastica.Invata sa faci propriul choker de pe yt, e mult mai simplu si ieftin.