| Isabela_Georgiana_1999 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot cumpara fuste clos?

2 răspunsuri:
| MariaCristina100 a răspuns:

Bună!
Un site care comercializează fuste cloș de calitate este H&M. Pe acest site poți găsi de la fustr clos simple, până la rochii care se termină în stilul fustei cloș. Desigur că, de la acest site poți începe să cauți și la Zara. Un site superb(doar că e în străinătate) este ShenIn... Fac o treabă genială. O altă variantă ar fi Asos... De pe Asos îmi cumpăr eu în cea mai mare majoritate pantofii(trebuie să asortezi și ceva pantofi cu fusta cloș happy ). Și, un site bun pe care l-aș mai ști eu este MiniPrix. Din păcate, nu am avut pân' acum nicio comandă plasată la ei, dar se înțelege că fac o treabă bună. Cu toate că prețurile sunt cam "iuți", după părerea mea.
Dacă asta nu te ajută, introdu în baza de search Google, pur și simplu: fustă cloș. Intră la rubrica imaginilor și vei găsi o multitudine de site-uri. În acest fel îți poți găsi și preferințele în materie de fuste cloș.
Sper că ți-am fost de ajutor! Te pup și multă sănătate!

| Isabela_Georgiana_1999 explică (pentru MariaCristina100):

Eu am inteles ca Shein nu mai livreaza in Romania... multumesc la fel. pupici