| MadneSsCat a întrebat:

Stiti careva vreun site cu haine pentru adolescenti, nu foarte scumpe

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Daca stai in Bucuresti, cel mai bine e sa mergi la IDM, ( Gara Basarab ) sunt lucruri foarte dragute si foarte ieftine.

Un site cu haine dragute si destul de ieftine :
http://www.zenda.ro/ro/

13 răspunsuri:
| 23DiaDia a răspuns:

Cauta bomprix.ro e de ajutor

| clody83 a răspuns:

Gasesti produse de la mai multe magazine online: http://www.mujer.ro/magazine-online-2

| Chris88 a răspuns:

Incearca www.zararomania.com, vei fi surprinsa de preturi, la 30-40 ron iesi bine.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Www.miniprix.ro ai o gama variata de imbracaminte, incaltaminte si accesorii.

| FlorinDiablo a răspuns:

Fara a se considera reclama situl www.miniprix.ro e un sit f bunicel si ieftin

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| genutzz a răspuns:

Ppt.ro

| freewoman a răspuns:

Www.zumzi.ro/haine
Spor la shopping!

| AcelasiOm12 a răspuns:

Hainetari.ro e un site cu niste haine misto si nu is scumpe ...pentru mine tongue...

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Miaitzaa a răspuns:

Bestial.ro/miniprix/u-man.ro/originals.ro. pe originals gasesti orice curierul este gratuit si produsele sunt super. sunt incantat de site, sper ca te-am putut ajuta