| darts01 a întrebat:

Stiti ceva ce e de facut sa nu m-i se mai rupa parul? sau a incercat cineva head&shoulders impotriva ruperii parului sa stiu daca e bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| Nicolae207 a răspuns:

Bea apa, mananca, pe langa dulciuri si fast food, mancare sanatoasa. Nu vei avea probleme cu parul daca faci asta.
Bafta si bulan!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samponul este doar un produs de curatare ( mai ales cele din comert ), in cel mai rau caz poate sa-ti provoace caderea parului si in cel mai bun sa nu te afecteze cu nimic. Nu mai aplica ceara si alte produse de genul o perioada si evita stresul. Dupa baie nu-ti freca energic parul, doar tapoteaza-l usor. Acum ce sampon folosesti?

| TCosminn a răspuns:

E bun head&shoulders dar depinde de cum iti primeste. Daca nu gasesti ceva bun ar trebui sa vizitezi un dermatolog.

| Adrian926a a răspuns:

Pai daca tragi de el normal ca se rupe laughing logic, cand te pieptani nu mai trage, si spala-te cu samponu ala o data ce scrie pe eticheta ca e impotriva ruperii parului inseamna ca e adevarat, acu tine de tine sa nu tragi de el happy