| anixxzyc a întrebat:

Stiti ceva masca de fata sau crema? Am dermatita pe fata adica in zona nasului si a sprancenelor si se vad urat acele coji chiar daca ma spal dupa ceva timp apar din nou.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Eu am folosit Kerium ds si am fost multumit de el. trebuie aplicata dimineata si seara dupa spalare pe fata

https://www.drmax.ro/......oche-posay

5 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Dermatolog.
Si eu am avut in cap, pe scalp si niciun sampon sau pastila nu m-a facut sa imi treaca.

| Drimmero a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Si ce anume te-a tratat, daca te-a tratat.

| GeorgianaDiaconu a răspuns (pentru Drimmero):

Mi a verificat cojitele sa vada de ce natura sunt sau nu stiu daca ma exprim corect si mi-a dat tratament. Mai pe scurt, iti jumuleste o cojita se uita la ea cu microscopul cat si pe scalp si iti da raspunsul

| mihaela000ela a răspuns:

DERMATOLOG! nu aici, in comunitate, gasesti raspunsul sau rezolvarea problemei... ignoranta, nu e mama intelepciunii...

| Adinushhh a răspuns:

Du-te la un dermatolog. Ceea ce iti recomandam noi s-ar putea sa nu te ajute, si, mai rau, sa faci ceva alergie