| RalucutzaX a întrebat:

Stiti cum pot sa imi fac bucle fara ondulator sau placa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu o metoda dar e mai ciudatabig griniti iei o suvita, o imparti in dou si o tot inozibig grin. faci noduri pana se termina parul`...eu imi fac de obicei 6 astfel de suvite. uneori mai putuine, alteori mai multe.la mine cel putin funczioneaza...am parul moale si subtire. sper sa-ti fie de folos xoxo

13 răspunsuri:
| AngieT a răspuns:

Bigudiuri sau moate ori cocuri mici/mari depinde de dimensiunea dorita :*!

| Coccco a răspuns:

Pai pe moate sau cu bigudiurii:*

| Maariiaa a răspuns:

Buna,
O buna metoda de a avea parul asa este sa iti faci codite in tot parul seara, sa te culci cu el, iar dimineata sau cand vrei tu desfaci coditele si ai un par frumos, ondulat, cu bucle. Depinde cum impletesti.

Sper sa reusesti!
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| rüya a răspuns:

-poti sa iti impletesti parul, iar cand il desfaci ai bucle
-cu bigudiuri

| ooFuChsiAoo a răspuns:

Stiu eu o metoda...laughing am incercat-o si functioneaza.Iti faci moate din hartie. Daca te intereseaza da mesaj privat si iti explic cum se facebatting eyelashes:X

| dianaaa3 a răspuns:

Eu stiu moate din bere. si sa stii ca tine mai mult decat cu undulator sau bigudiuri si fixativ :X.

daca vrei lasa mesaj.

| RalucutzaX explică:

Am aflat o metoda de pe net daca ai parul ud il invartesti pe un creion si pui fierul de calcat pe el ies superhappy

| Kiiiissss a răspuns:

Pai dupa ce faci baie poti sa iti faci coditze impletite si sa le lasi pana a doua zi smug Funda?

| BoBBy a răspuns:

Bigudiuri happy

| PCT a răspuns:

Iti pui parul pe bigudiuri.

| punctpunctpunct a răspuns:

Ah da.inainte as ti-l innozi trebuie sa ti-l umezesti putin cu apa...si dupa ce il innozi il lasi asa toata noaptea.happy