| Adela50 a întrebat:

Stiti cum sa fac sa-mi creasca parul mai repede? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Lulu44 a răspuns:

Cumpara-ti ulei de ricin, este maxim 3-4 lei. si gasesti pe net o gramada de masti cu el.iti dau eu cateva linkuri:
http://www.mami.ro/......u-par.html
http://www.garbo.ro/......rului.html
eu il folosesc la gene si functioneaza extrem de bine!
p. s.: daca ti-l indrepti o sa para mai lung :*

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Cu ulei de ricin.

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Folosese ulei de ricin, este foarte bun pentru cresterea parului, se observa diferenta intr-o luna. Dar si uleiul de masline si cel de rozmarin sunt bune.

| VlyCas a răspuns:

Foloseste ulei de ricin.gasesti sa cumperi la famaciile naturiste
il aplici la radacina paruluitongue

| pinguinuVerde a răspuns:

Da.Asteapta laughing

| VvladCobianu a răspuns:

Da iti cumper produse de crestere a parului si iti pui extensii

| lore23 a răspuns:

Cu ulei de ricin,. gasesti la farmacie si e foarte bun.Nu-ti mai cade nici parul. l-am testat si eu si sunt fte multumita

| Maryochicken a răspuns:

Foloseste ulei de ricin, il gasesti la farmacie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa te speli mai des pe cap decat o faceai inainte si se mai spune ca e bine sa te speli c apa de ploaie asa ca strange niste apa de ploaie si totul o sa mearga ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de ricin + vitamina A (intreaba la farmacie)... ajuta ca eu am folosit metoda aceasta

| crepers a răspuns:

Da.Papa lapte si oua!hee hee