| onename a întrebat:

Stiti cumva daca "GUCCI" e o firma buna, cat de cat renumita? [sau poate mai mult]? Ca am primit o poseta si e superba si scrie pe eticheta "GUCCI".
Funda! Va pup!

Răspuns Câştigător
| dotea_5137 a răspuns:

Salu da este o firma buna dar sunt multe posete, maiouri, pantaloni, rochite care pot sai aiba aceasta denumire depinde de unde o cumperi dar se vede si dupa calitate daca e originala! dar daca e originala trebuie sa fii mindra ca ai asa o poseta, dar in fine nu conteaza daca e de firma sau nu tie sati placa si atit! poarto sanatoasa!

14 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Hai sa ne laudam marfa, ce sa spun...Da, e o firma renumita.

| lolly_3072 a răspuns:

Pai daca iti place...s'o porti sanatoasasmug

| denisa2803 a răspuns:

Doamne,Gucci e super-firma.e renumita in intreaga lume.Mama mea are o geanta de la ei si este superbalove struckbine ideea e ca trebuie sa fie originala geanta.adica gen poate sa fie fake si sa scrie pe eticheta gucci.Mama si-a luat-o din Italia, din magazinul lor.

| kiddo_2170 a răspuns:

Care dracu` nu a auzit de GUCCI? deja m-am saturat de toata vanitatea asta...

| Snaker a răspuns:

E de super firmahee hee nu este firma romaneasca dar e recunsocuta in intreaga lumewinking

| DAS a răspuns:

Normal ca e firma buna. Poseta sa fie autentica.

| DanceIsMyLife a răspuns:

Nu...deloc.normal ca e bunaa

| onename explică:

Am auzit dar foarte rar. Si nu ma laud. Era o intrebare. Si da e de la o persoana...cu posibilitati.sa zic asa

| onename explică:

Frate cand vad niste 'aere' la unii. Parca voi le-ati sti pe toate. Am zis ca am auzit, dar nu prea des. De altele stiu, stai linistit Kiddo.winking

| Zapacithaaa a răspuns:

Normal ca e o firma buna si renumitalaughingDaca nu era, numai auzeai de eawinkingSi in primul rand e o firma in special pentru femeilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o firma buna daca produsele sunt originale.

| Puchi a răspuns:

Esti o norocoasa, mai ales ca ai primit-o big grin

| Eeeeeuuuu a răspuns:

LoL GUCCI e super renumita:O
Nu ai tu idee cat costa o geanta de la gucci:O mii de euro:O
dar daca nu ai primit o d ela cineva super super bogatas e contrafacuta, ca e super scumpa

| alecsa96 a răspuns:

Tu chiar n-ai auzit de Gucci sau n-ai ce face si pui intrebari stupide?