| UnTipObisnuit a întrebat:

Stiti cumva o perna din spuma cu memorie de calitate? Preferabil pe care o folositi si aveti o experienta placuta cu ea?
As dori sa imi suporte gatul in special. Multumesc!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta-ti o perna traditionala taraneasca, umpluta cu puf de pene (gaina, gasca).
Nici o perna "cu memorie" nu se compara cu aceea senzatie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Ai dreptate

| UnTipObisnuit explică (pentru Bula):

Nu prea doresc senzatie, pe cat doresc sa imi suporte gatul laughing
Pe o perna din aia dorm momentan.

| Bula a răspuns (pentru UnTipObisnuit):

Restul pernelor sunt mai "tari", nu sunt moi.
Daca scuturi si o bati putin cu palma, perna de puf este ceea mai moale.
Eu nu folosesc perna, m-am obisnuit fara si nu ma doare gatul.