| eek a întrebat:

Stiti daca exista in romania produse(ceara, sampon, etc) pentru dreadlocks? si unde se gasesc?

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu am văzut.

| @@ a răspuns:

Pentru dreduri nu o sa gasesti in nici un magazin iti zic eu
cel mai bine comanzi de pe net
alta solutie nu ai
eu asa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ @ si tu de unde iti comanzi de pe net?

| Devochka a răspuns:

Nu gasesti in Romania. Dar poti comanda de pe http://www.dreadheadhq.com/. De aici imi iau si eu. :3 Sper ca te-am ajutat. ^^

| skinderz a răspuns:

In Romania nu gasesti, dar nu trebuie produse speciale, samponul poate fi orcare atata timp cat nu are balsam sau miros care pot ramane in dreade thinking si ceara mi se pare inutila atrage mai multa mizerie praf si alte din alea, eu una nu folosesc -.-