| bybutterflysing a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara (din romania sau de pe site-uri ) haine de la H&M? Fundita!

4 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Eu port haine de la aceasta firma si acestea nu se gasesc in Romania [cel putin, eu nu am gasit]. Cele mai multe le-am luat cu un an in urma de la Londra.

| KatVonB a răspuns:

Http://www.samaniela.ro/index.php/ro/magazine-universale
Inca nu s-a deschis. Se v-a deschide in primavara :)

| samaniela a răspuns:

Http://www.samaniela.ro/ este un site ce intermediaza comenzi online din magazine aflate in afara tarii: H&M, Esprit, Vertbaudet, Zalando, etc. Magazinul este deschis, contrar celor afisate in acest site.
Comenzile se pot trimite de luni pana duminica!

| Crissa03 a răspuns:

Eu personal mi-am luat ieri o gecuta Divided by H&M de la un magazin intre Piata Unirii si Universitate.Pe punguta scria Magheru 29 si Bratianu 44.Magazinul se numeste Tonka jeans. www.tonka.ro

Erau si super reduceri!
P. S: Valabil daca esti din Bucuresti.