| liviadoop a întrebat:

Stiti un site bun cu Produse Cosmetice? Doresc sa comand parfumuri pentru femei, cel mai bun raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

6 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Aoro.ro, douglas.ro, marionnaud.ro, sephora.ro. Astea-s magazinele autorizate pe care eu le stiu. Sa te uiti pe toate la acelasi produs, poate are pretul mai mic sau poate e la oferta. Douglas si Marionnaud au mereu promotii

| Adry05 a răspuns (pentru anamariarot):

Unele parfumuri de pe aoro sunt fake.

| anamariarot a răspuns (pentru Adry05):

Eu nu cred chestia asta, sincer. Nu mai credeti tot ce auziti la anumite persoane care nu au habar de subiect(vezi Amina pe Youtube). Sigur au certificate care sa ateste veridicitatea produselor, iar in cazul in care nu ar fi fost seriosi, ar fi avut ANAF si OPC "grija" de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoro, elefant, amazon.

| Dreezy a răspuns:

AORO e ce trebuie

| emagira a răspuns:

Sephora sau avon