| Dary1Alien a întrebat:

Stiti un site cu produse de makeup calitative si ieftine (pana in aproximativ100 ron)?

Răspuns Câştigător
| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Majoritate produselor de make-up le-am achizitionat de pe www.beautyoneshop.ro si sunt multumita de acestea. Produsele sunt de calitate si la un pret accesibil. Bafta!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gasesti pe elefant. Ar mai fi si pe the make up shop sau 1001 cosmetice

| alina2k18 a răspuns:

Elefant, make up shop, sephora, douglas - depinde ce vrei. Pana in 100 ron insemnand per produs sau cu 100 vrei si fdt si pudra si farduri -rujuri?

| wonderwoman123 a răspuns:

Pink panda, Make up shop sau daca vrei ceva din afara, Superdrug.com

| Evelinmariaa a răspuns:

Poți găsi pe make-up shop forever sau pe elefant.ro