| AmIraPrinceSs a întrebat:

Stiti un site in care pot aplica machiaj... in afara de taaz si fara sa descarc nimicwinking dau fundikabig grin

6 răspunsuri:
| MsGossier a răspuns:

Pe photoinstrument faci machiaj si ese cool
fundita?

| Vampii a răspuns:

Http://www.dailymakeover.com/ pe asta il stiu dar cred ca trrebuie mai intai sa-ti faci un cont. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstrumentlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.beautycycle.ro

| lov3barbie a răspuns:

Dap. love struck de acord cu TrueDoll si Mili*. Photo Instrument e super day dreaming

| AdriannaGummybear a răspuns:

Pizap.big grin Nu e asa tare, dar merge big grin Aici iti poti face suvite smug vreau funitsaa:X big grin