| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo metoda ca sa iti creasca parul mai repede?

7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Tictura de ardei iute. 4 cm pe luna

| nathalie a răspuns:

Mie mi-a zis bunica sa ma piaptan de 100 de ori in fiecare seara... bunica garanteaza ca da roadebig grinpoti incercahappy

| Ana_6509 a răspuns:

Uleiul de ricin. Poti citi pe google mai multe despre el si ce spun cei care l-au utilizat.Chiar si aici pe TPU daca dai la cautare,, ulei de ricin" vei gasi cate ceva.happy

| Slavic a răspuns:

Uleiul de ricin si ardei iute rosu galben combinate... si putin ulei simplu toate 3 la un loc si amesteca ok 4 cm in luna

| olimpiaherra a răspuns:

Da cumparati de la farmacie un ulei special pentru cresterea parului revalid ii spune sau ulei de ricin cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam ca si varza e foarte buna! roade si tu mai multe cotoare de varza pana cand iti vine parul in ochi!

| Ruxyana a răspuns:

Da stiu:X:X
Incalzeste jumatate de cescuta de ulei de ricin, aplica-l pe parul ud si maseaza scalpul pentru cateva minute. Ia apoi un pieptene cu dintii rari si trece-l prin par de cateva ori. Inmoaie un prosop in apa calda, stoarce-l si inveleste-ti parul cu el. Dupa 15 minute spala-ti parul cu sampon pentru a indeparta uleiul. Vei obtine un par matasos si stralucitor. In plus, uleiul de ricin iti va hrani scalpul indepartand matreata si ajutand parul sa creasca.