| Hessa13Bullet a întrebat:

Stiti vreo metoda de a decolora parul vopsit negru fara decolorant? Apa oxigenata cum se foloseste? Natural, parul meu este blond-mediu, iar acum e brunet.M-am vopsit acum vreo o luna, aproape doua si acum nu vreau il decolorez si sa-l fac roscat.

Răspuns Câştigător
| BiancaCR a răspuns:

Cea mai sigura metoda de a decolora parul este cu apa oxigenata se gaseste la farmacie si este foarte usor de folosit. Practic doar inmoi suvita sau suvitele in apa oxigenata timp de cateva secunde apoi acesta v-a incepe sa se decoloreze... Sper ca te-am putut ajuta big grin funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| allemyl a răspuns:

Cea mai buna metoda naturista ar fi o infuzie cu frunze de nuci.happy