| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo vopsea de par care sa se apropie cat mai mult de nuanta Arianei Grade ( Cat din Victorious )?

3 răspunsuri:
| Clover a răspuns:

Hei! Nu cred ca exista o vopsea de par exact asa, cel mai probabil hair stylista tipei a obtinut-o prin combinarea unor nuante de roscat happy cel mai bine ar fi sa te duci la o coafeza, sa ii arati o poza si sa vezi ce zice big grin

| lumy4u a răspuns:

Wella koleston perfect 77.46.e exact aceeasi culoare.o poti gasi in afi palace la magazinul profi hair sau in cora lujerului, acelasi magazin, si trebuie sa cumpesi si oxidant 9% sa il combini cu vopseaua. funda? :* succes

| DreamGirlforyou a răspuns:

Buna,m-am informat un pic si asta am gasit.(((Red Velvet Cup Cake)))http://www.flickr.com/photos/rawrrzx/4872746555/jos in stinga e denumirea culorii