| IaninaBailanno a întrebat:

Stiti vreun tratament pentru a scăpa de cearcane, tenul galben si buzele vinetii deschise la culoare? Cand ies din casă ma huiduie lumea pe strada ca sunt urâtă și mi se intampla la fiecare pas. Si problema la mine sunt cearcanele, tenul galben si buzele. Par de parca as fi anemică. Trăsăturile nu au nimic ca am buzele mari, nasul normal si ochii negrii. Si mai am o problema ca am genele gri si sprâncenele la fel. Asta ar mai fi o problema.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate să fie o problemă medicală sau ceva genetic caz în care nu prea ai ce să faci decât eventual anticearcăn dar nu poți trece peste asta. Posibil să fie și ceva operații estetice. Mie zona de sub ochi îmi arată mult mai bine de când folosesc regulat o cremă pentru acea zonă, nu dau mult pe ea, pe asta de acu am luat-o din plafar. Mi-a plăcut mult tot una din plafar alpivita sau cv de genu, era într-un borcănel mic transparent cu un capac maro deschis, pe bază de produse apicole dacă nu greșesc

| Bondarel99 a răspuns:

Nu pot sa cred in ce jungla traim. Cum sa patesti asa ceva? Iti spun in fata ca esti urata? Cine, copii sau adulti?

| Andreeush a răspuns:

Dormi suficient noaptea?

| IaninaBailanno explică (pentru Andreeush):

Păi dorm 8 9 ore maxim nu pot mai mult

| IaninaBailanno explică (pentru Andreeush):

Apropo nu pot sa ma culc decât la 1 si dorm pana la 9 10. A si nu inteleg ce treaba are tenul crezi ca are treaba tenul cu buzele cu somnul?

| Andreeush a răspuns (pentru IaninaBailanno):

Nu.

| Adrian7art a răspuns:

Bună..ar fi bine să consulți un medic ceva cauzează asta.iar despre cei care huiduie... midlle finger! ..ma abtin acum.
Dios..in ce țară de sălbatici trăim!

| IaninaBailanno explică (pentru Adrian7art):

Imi pare rau sa o spun dar nu va inteleg tara. Eu sunt de 1 an in Romania si sunt atacată verbal de felul în care arat. In Spania nu era asa oamenii erau ok si nu judeca nimeni după nimic indiferent de ce făceai.

| laSoledad a răspuns (pentru IaninaBailanno):

Bun venit in Romania! Romanii sunt mai needucati.

| Adrian7art a răspuns (pentru IaninaBailanno):

Imi pare rău, eu inteleg țara dar nu si indivizii din ea(cei cu pricina nu la general)..si eu am fost plecat nu doar in Spania plus alte țari si inteleg ce spui..ca să nu spun de indivizi care erau in afară dar se comportau ca in țară dupa ani de străinătate..si atunci.
Nu vreau să imi spun parerea că aș jigni prea mulți dintr-o lovitură.
Mai avem mult până........departe

| Nicoleta_Denisa_1984 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Matusa mea mi-a spus ca dimineata si/sau seara iti poti pune felii de castravete pe ochii